AliExpress'ten Alışveriş

AliExpress için son yıllarda ivmesini daha da artıran, dünyamıza hızlı bir giriş yapan en önemli e-ticaret sitelerinden biri diyebiliriz. İstediğiniz her türde ürünü bulabileceğiniz, aklınıza gelmeyen fakat gördüğünüzde ‘buna da ihtiyacım vardı!’ algısı uyandıran; farklı ve hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri bünyesinde barındıran bir hazine kutusu benzetmesi yanlış olmaz. 


Dünyanın en geniş tedarikçi yelpazesine sahip AliExpress’te kullanıcı yorumlarını araştırarak ihtiyacınız olan ürünlerin kullanım şekillerini de inceleyebilirsiniz. Küresel perakende pazarı AliExpress, dünyada saygın alışveriş sitelerinden olmayı başarmış ve 3.5 milyon site içerisinde 200’e aşkın ülkede satış yapmaya devam ediyor. Ürünlerin uygun fiyatlı olması açısından da meraklılarına cazip fırsatlar sunuyor. Türkiye’de bulamadığınız ürün yelpazesiyle de pek çok alanda ürün seçeneği bulunuyor. Müşteri koruması ön planda olan sitenin diğer alışveriş sitelerine kıyasla pek çok farkları bulunmaktadır. Bunların başında, ürün takibi ve hızlı gönderi hizmeti bulunmaktadır.

AliExpress'e alışveriş yapmak için girdiğinizde eşsiz seçenekleriyle içinden çıkamayacağınız, her kesime hitap eden altyapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Aliexpresspaketim.com, sadece ihtiyacınız olan ürünü seçerek geri kalan her şeyi ekibimize bırakarak arkanıza rahatça yaslanabileceğiniz konfor ortamını size sağlıyor. Elektronik eşyalar, saatler, parfümler, ev eşyaları gibi aklınıza gelebilecek her malzemeyi inceleyebilir, daha önce kullananların yorumlarını okuyabilir, satın alabilir ve dünyanın en büyük sanal mağazasından alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Aliexpress’ten istediğiniz ürünün linkini kopyalamanız ve Aliexpresspaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırarak ‘Hemen Al’ butonuna tıklamak. Ödemeyi dilerseniz kredi kartına 3 taksit imkanıyla ya da havale yaparak tamamlayabilirsiniz.Aliexpresspaketim.com’dan aldığınız ürününüz Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size bildirilir. Ardından 1 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilerek takip numarası tarafınıza iletilir.


Tüm sorularınız için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@aliexpresspaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Abdominal Kas Egzersiz Aleti

$5.30
SATIN AL

OnePlus 6

$489.99
SATIN AL

SeaMetal Repair Scratches

$3.14
SATIN AL

Onever USB & FM

$17.09
SATIN AL

ismtide Kürklü Ceket

$43.75
SATIN AL

LEMFO Akıllı Saat

$22.98
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular